Elasticsearch expert

Job description

Ahoj, jsme Smartlook!
Děláme na inovativním Software-as-a-Service řešení pro produktovou analytiku, které pomáhá firmám po celém světě využít jejich potenciál.
Jelikož nám to fakt jde, získali jsme 80 milionovou zahraniční investici, abychom to posunuli na ještě vyšší level.
A právě k tomu potřebujeme Tebe.

 

Jsme malá firma, kde bude tvoje práce opravdu vidět, bude vidět rychle, a po celém světě.

  • Zabýváme se analýzou chování uživatelů. Používají nás banky, bitcoinové burzy, velké eshopy i herní vývojáři, mimo jiné.
  • Zvládáme všechno - od webových stránek a SPA, přes mobilní aplikace, až ke hrám napsaných v Unity a Unrealu.
  • Vytváříme globální produkt, přes 85% veškerých příjmů plyne od zahraničních klientů.

Job requirements

Co s Tebou máme v plánu?

Náš produkční Elasticsearch cluster už nám vcelku narostl, máme v něm aktuálně přes 20 miliard dokumentů a počet stále roste. Dostáváme se do situace, kdy by se nám hodilo mít tu někoho, kdo se bude této skvělé databázi neustále věnovat a vylepšovat způsob, jakým ji používáme.
Budeš nám mimo jiné pomáhat optimalizovat způsob ukládání a vyhledávání dat v Elasticsearch, vymýšlet nový způsob správy indexů, zjišťovat jak se vyhnout nutnosti reindexovat data mezi indexy a nebo třeba řešit přechod na nejnovější verzi.
K tomu všemu samozřejmě potřebuješ poměrně slušnou znalost Elasticsearch, ideálně z konkrétních projektů.

 

Co Ti nabízíme?

  • Jde nám o výsledky, nezajímá nás kdy děláš a odkud děláš, (v kanclu se čas od času ale potkáme rádi, jak jinak upotřebit ony zásoby rumu)
  • Šanci zjistit jak funguje SaaS startup od dalších 40 kolegů - žádná složitá hierarchie nebo byrokracie, nehrajeme si na korporát
  • Kancelář blízko centra (Královo Pole - Šumavská) s naprosto božím výhledem z 19. patra
  • Budget na vzdělávání (kurzy, konference, co Tě napadne), dobrovolné lekce Angličtiny, Multisportka, neomezený Vodafone tarif, stejně tak neomezené sick days
  • Dobře zásobená kuchyňka (ovoce, kafe, čaje, zmrzka, alko i nealko), neomezený přísun kvalitního rumu a domácí Smartlook slivovice plus pravidelné team buildingy párty

 

Je to přesně pro tebe? Dej nám o sobě vědět! Pošli CVčko nebo odkaz na Tvůj LinkedIn profil a my se s Tebou co nejdřív spojíme.
Chceš víc informací? Mrkni třeba na https://www.czechcrunch.cz/2020/12/brnensky-startup-smartlook-nabira-81-milionu-korun-velka-investice-mu-ma-naplno-otevrit-dvere-do-usa/, nebo na náš blog https://www.smartlook.com/blog/.

Odesláním odpovědi na tuto pozici ve společnosti Smartlook.com udělujete tímto souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (zejména identifikačních, kontaktních, o vzdělání a kvalifikaci) pro účely výběrového řízení na danou pracovní příležitost. Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze pro tento účel a uchovány v databázi zabezpečené proti zneužití a to po dobu jednoho roku. Kdykoliv můžete Váš souhlas odvolat a požádat o smazání vašich osobních údajů, které budou z databáze společnosti Smartlook.com odstraněna.