Juniorní backend vývojář/ka - Node.js/Typescript

Job description

Ahoj, jsme Smartlook!
Děláme na inovativním Software-as-a-Service řešení pro produktovou analytiku, které pomáhá firmám po celém světě využít jejich potenciál.
Jelikož nám to fakt jde, získali jsme 80 milionovou zahraniční investici, která nám umožní to posunout na ještě vyšší level.

Pokud chceš být součástí rostoucího startupu plného lidí, kterým záleží na jejich práci, a kteří Ti rádi pomohou rozvinout pro změnu Tvůj potenciál, je tohle místo pro Tebe.


Jsme malá firma, kde bude tvoje práce opravdu vidět, bude vidět rychle, a po celém světě.

  • Zabýváme se analýzou chování uživatelů. Používají nás banky, bitcoinové burzy, velké eshopy i herní vývojáři, mimo jiné.
  • Zvládáme všechno - od webových stránek a SPA, přes mobilní aplikace, až ke hrám napsaných v Unity a Unrealu.
  • Vytváříme globální produkt, přes 85% veškerých příjmů plyne od zahraničních klientů.

Job requirements

Jak si Tě představujeme?

Ideálně už ses někdy potkal s Node.js, klidně okrajově, k tomu máš alespoň rok zkušeností s backend vývojem.
Nejdůležitější je chuť se učit a pracovat na sobě, ostatní už se poddá.
 
 

Co Ti nabízíme?

  • Jde nám o výsledky, nezajímá nás kdy děláš a odkud děláš, (v kanclu se čas od času ale potkáme rádi, jak jinak upotřebit ony zásoby rumu)
  • Šanci zjistit jak funguje SaaS startup od dalších 40 kolegů - žádná složitá hierarchie nebo byrokracie, nehrajeme si na korporát
  • Kancelář blízko centra (Královo Pole - Šumavská) s naprosto božím výhledem z 19. patra
  • Budget na vzdělávání (kurzy, konference, co Tě napadne), dobrovolné lekce Angličtiny, Multisportka, neomezený Vodafone tarif, stejně tak neomezené sick days
  • Dobře zásobená kuchyňka (ovoce, kafe, čaje, zmrzka, alko i nealko), neomezený přísun kvalitního rumu a domácí Smartlook slivovice plus pravidelné team buildingy párty

 

Je to přesně pro tebe? Dej nám o sobě vědět! Pošli CVčko nebo odkaz na Tvůj LinkedIn profil a my se s Tebou co nejdřív spojíme.
Chceš víc informací? Mrkni třeba na https://www.czechcrunch.cz/2020/12/brnensky-startup-smartlook-nabira-81-milionu-korun-velka-investice-mu-ma-naplno-otevrit-dvere-do-usa/, nebo na náš blog https://www.smartlook.com/blog/.

Odesláním odpovědi na tuto pozici ve společnosti Smartlook.com udělujete tímto souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (zejména identifikačních, kontaktních, o vzdělání a kvalifikaci) pro účely výběrového řízení na danou pracovní příležitost. Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze pro tento účel a uchovány v databázi zabezpečené proti zneužití a to po dobu jednoho roku. Kdykoliv můžete Váš souhlas odvolat a požádat o smazání vašich osobních údajů, které budou z databáze společnosti Smartlook.com odstraněna.